SZATNIA MOBILNA

Zapewnienie pomieszczeń oraz urządzeń higieniczno-sanitarnych to obowiązek każdego pracodawcy. Takie miejsca nazywamy szatniami i są one powszechne nie tylko w zakładach pracy, lecz również szkołach czy internatach. Projektowanie szatni do spore przedsięwzięcie, niezależnie od miejsca, w którym ma ona powstać. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na inwestycję w mobilne szatnie, zbudowane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym lekkich oraz łatwych w transporcie. W Omega System produkujemy mobilne szatnie SMART WALL, których uniwersalne zastosowanie sprawia, że są one coraz bardziej popularne. Szatnia mobilna stanowi znakomite uzupełnienie kwater pracowniczych oraz socjalnych. Czas produkcji takiego systemu jest znacznie krótszy niż standardowego tworzenia zwykłych pomieszczeń na zmianę ubrań, zaś same koszta przedsięwzięcia są nad wyraz atrakcyjne. Przekonaj się o tym już dziś!

szatnia mobilna

Mobilne szatnie od Omega System i ich główne zalety

Mobilne szatnie występują w różnych wielkościach, dzięki czemu możliwe jest ich idealne dopasowanie do swoich konkretnych potrzeb. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy w użytkowanym obiekcie nie ma wystarczającej ilości przestrzeni, którą mogłaby stanowić szatnia. Przestrzeń w środku mobilnej szatni można zaaranżować zgodnie z aktualnymi zapotrzebowaniami, zaś możliwość rozbudowy i błyskawicznej modyfikacji wnętrza jest możliwa w każdej chwili – to kluczowe, zwłaszcza w przypadku gdy firma chce zatrudnić większą ilość pracowników. Każda szatnia mobilna może być wyposażona w dodatkowe elementy, takie jak:
• listwy boczne, służące do montażu akcesoriów takich jak półki, wieszaki czy uchwyty;
• spersonalizowane systemy regałowe;
• wypełnienia profili w postaci płyt kompozytowych, płyt HDF, szkła czy pianek akustycznych;
• oświetlenie.

Szatnia mobilna SMART WALL to kwintesencja praktyczności

Nasze mobilne szatnie produkujemy z myślą o wszystkich osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie systemów mobilnych o uniwersalnym zastosowaniu. Materiały użyte do tworzenia szatni to specjalnie wyselekcjonowane połączenia różnych tworzyw; szczególną rolę odgrywa tu aluminium, znane ze swoich wszechstronnych właściwości. To właśnie dzięki zastosowaniu tego materiału, ścianki tworzące mobilne szatnie są tak odporne, a zarazem lekkie i bardzo przyjemne w transporcie. Mobilne szatnie SMART WALL od Omega System to połączenie przystępnej ceny z wysoką funkcjonalnością zachowaną w bardzo wielu warunkach. W branżach dynamicznych, szatnie mobilne są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zadbać o komfort pracy zatrudnionych, nie wydając przy tym kroci.

mobilne szatnie

Interesują Cię mobilne szatnie? Skorzystaj z oferty Omega System!

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorców, którym zależy na podwyższeniu poziomu komfortu pracy osób zatrudnionych. Mobilne szatnie to jedna z realizacji, która łączy w sobie wszystko, co najlepsze: komfort, przystępną cenę oraz możliwość wielokrotnej aranżacji danej przestrzeni w prosty sposób. Montaż takiej szatni jest bardzo prosty; wystarczą ku temu jedynie dwie osoby oraz klucz dołączany przez nas do każdego zamówienia. Niska waga poszczególnych paneli w dużym stopniu przekłada się na łatwiejszy transport i montaż ścian SMART WALL, obciążając przy tym osoby zaangażowane w przenoszenie oraz stawianie mobilnej szatni. W naszej ofercie dodatkowo znajdują się skrzynie czy pokrowce służące transportowi i prawidłowemu magazynowaniu. Zadbaliśmy o wszystko co tylko trzeba dla dobra naszych Klientów!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

To proste! Chcąc zamówić u nas mobilne szatnie, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszystkie potrzebne pytania, tworząc projekt na miarę Twoich potrzeb!

To zależy. Każde zamówienie traktowane jest przez nas wysoce indywidualnie, przez co cena różni się w zależności od: wielkości systemu, ilości elementów zabudowy, a także dodatkowych akcesoriów na jakie zdecydował się Klient.

Szatnie mobilne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydzielenie przestrzeni dla pracowników, gości lub członków zebrania, w której mogliby przechować swoje ubrania. Dostosowujemy projekty pod specjalne wymagania naszych Klientów, ponieważ zależy nam na obustronnej satysfakcji.