ELEMENTY
SMART WALL

System Smart Wall zapewnia możliwość zastosowania rozmaitych wypełnień profili, łączników oraz akcesoriów. Dzięki temu ściany mogą jeszcze lepiej spełniać swoją funkcję w zależności od branży i sposobu wykorzystania.

ELEMENTY
SMART WALL

Rozjeżdzające się ściany wpomógł mechanizm samochodu. Co ma wspólnego z systemem SMART WALL wał korbowy Fiata 126p? I co wyniknęło z fascynacji filmem Vabank?

PANEL PROSTY, MOBILNY ORAZ MODUŁ DRZWIOWY

System Smart Wall został stworzony w myślą o budowie układów o różnym kształcie i różnym przeznaczeniu. Podstawę systemu stanowią elementy takie jak:
panel gładki – ściana oraz panel drzwiowy

Ściany mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze w granicach technicznych możliwości. Podstawowe wymiary paneli to: 100 x 200 cm;  100 x 230 cm; 70 x 200 cm; 70 x 230 cm;
100 x 300 cm; 100 x 100 cm; 125 x 125 cm

PANEL PRZYSTOSOWANY
DO MONTAŻU PÓŁEK
I WIESZAKÓW

Aby w pełni móc cieszyć się zaletami systemu został on także wyposażony w listwy boczne, służące do montażu szerokiej gamy akcesoriów takich jak: półki, wieszaki, uchwyty.

Zakres zastosowań ścian Smart Wall dodatkowo rozszerza wbudowany w profile wpust. Służy on do montażu uchwytów i innych akcesoriów, w tym oświetlenia, a także prowadzenia przewodów, np. do sprzętu audio-video.

SYSTEM REGAŁOWY

Round to wyjątkowe rozwiązanie stanowiące rozszerzenie możliwości ścian mobilnych Smart Wall. System oparty jest na okrągłych profilach aluminiowych służących do budowy stoisk i konstrukcji o rozmaitym przeznaczeniu.

Zestaw akcesoriów wchodzących w skład systemu Round pozwala na ekspozycję szerokiego spektrum produktów z różnych branż. Konstrukcje mogą być dodatkowo doposażone w niestandardowe ekspozytory, dostosowane do potrzeb zamawiającego.

WYPEŁNIENIA ŚCIAN

Ściany mobilne Smart Wall zostały zaprojektowane zarówno z myślą o ich walorach użytkowych, jak i łatwości dostosowania ich do różnych wymagań. Poza łatwością rekonfiguracji paneli system zapewnia również możliwość zastosowania rozmaitych wypełnień profili, takich jak płyty kompozytowe, płyty HDF, szkło czy pianki akustyczne. Dzięki temu ściany mogą jeszcze lepiej spełniać swoją funkcję w zależności od branży i sposobu wykorzystania.

PŁYTA
SZKŁO
GĄBKA AKUSTYCZNA

OŚWIETLENIE

Ściany i konstrukcje wykonane w systemie Smart Wall mogą zostać wyposażone w oświetlenie. Dostępne są dwa rodzaje 

  • lampa typu display (rys.1),
  • light-board (rys.2).
HALOGEN NA WYSIĘGNIKU (rys.1)
PODŁUŻNY LED
(rys.2)

AKCESORIA

Dodatkowe elementy, w które może zostać wyposażony system sprawia, że zakres jego zastosowania mocno się poszerza. Akcesoria te pozwolą zaaranżować stoisko targowe, punkt sprzedażowy czy informacyjny.  Są to m.in.:

  • wieszak równoległy i prostopadły
  • półka pochyła i prosta
  • listwa do montażu np. telewizora  
  • uchwyt z linką do wieszania np. obrazów

 

WIESZAK równoległy
WIESZAK prostopadły
TELEWIZOR
PÓŁKA pochyła
PÓŁKA prosta
UCHWYT Z LINKĄ

ŁĄCZNIKI I MASKOWNICE

  • zawias – mocowany na całej wysokości – pozwala łączyć panele w rozmaite układy o różnych kształtach,
  • słup – łączy panele pod kątem 90 st,
  • listwa boczna – służy do montażu akcesoriów,
  • maskownica – montowana na krawędziach paneli umieszczonych na krańcach układów.
ZAWIAS
LISTWA
SŁUP
MASKOWNICA

WÓZEK

Niska waga poszczególnych paneli znacząco ułatwia transport i montaż ścian Smart Wall, odciążając tym samym osoby zaangażowane w przenoszenie i budowanie konstrukcji. 

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę z systemem Smart Wall, stworzyliśmy specjalny wózek transportowy, na którym w bezpieczny sposób można umieścić 5 paneli. W ofercie znajdują się także skrzynie i pokrowce do transportu i magazynowania.

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL