STOISKA
TARGOWE

Ściany mobilne Smart Wall to idealne rozwiązanie na okoliczność targów, konferencji i innego typu imprez biznesowych. Dzięki innowacyjnej technice łączenia i unikalnym walorom funkcjonalnym system pozwala na tanie i błyskawiczne postawienie nawet dużego stoiska targowego.

STOISKA TARGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

JAK SMART WALL PREZENTUJE SIĘ NA TARGACH?

Ściany mobilne Smart Wall to idealne rozwiązanie na okoliczność targów, konferencji i innego typu imprez biznesowych. Dzięki innowacyjnej technice łączenia i unikalnym walorom funkcjonalnym system pozwala na niskobudżetowe i błyskawiczne postawienie nawet dużego stoiska targowego. Ściany mogą być swobodnie aranżowane w sposób dostosowany do doraźnych potrzeb i wymagań.

Montaż jest łatwy i nie wymaga profesjonalnej wiedzy. Polega na zestawieniu ze sobą ścian i połączeniu ich za pomocą specjalnego klucza. Pozwala to wyeliminować zbędne koszty związane z angażowaniem wykwalifikowanych pracowników lub korzystaniem z zewnętrznego wsparcia. Pod względem szybkiej i prostej obsługi system Smart Wall wypada nieporównywalnie lepiej niż konwencjonalne metody tworzenia stoisk, np. z płyt MDF, KG czy Octanorm, a także tkanin lub ram wypełnionych płytami PVC.

MOŻLIWY UKŁAD ŚCIAN SMART WALL

Dzięki niskim kosztom eksploatacyjnym, lekkości zastosowanych materiałów, a zarazem ich wytrzymałości oraz wysokiej funkcjonalności całego systemu ściany mobilne Smart Wall mogą służyć do rozmaitych zastosowań przez wiele lat. Panele przeznaczone są nie tylko do wielokrotnego, ale również wielorakiego użytku: ściany mogą być swobodnie rekonfigurowane oraz powtórnie montowane na różne sposoby.

Ściany z grafikami reklamowymi  dostarczane są w skrzyniach umożliwiających ich bezpieczne przewiezienie do docelowej lokalizacji, np. na targi. Na miejsce montażu panele mogą być transportowane wózkiem paletowym lub widłowym bądź specjalnym wózkiem do przewożenia ścian. 

Akcesoria dobierane są stosownie do potrzeb. Zestaw obejmuje:

  • dedykowane oświetlenie (lampy wyposażone w specjalne soczewki umożliwiające niemal jednolite oświetlenie ścian na całej powierzchni),
  • klasyczne targowe lampy typu display,
  • półki,
  • wieszaki na produkty,
  • gabloty,
  • uchwyty na telewizory,
  • lady,
  • inne ekspozytory.

Grafiki nanoszone na ściany Smart Wall można swobodnie wymieniać w celu dostosowania ich do potrzeb kolejnych eventów.

Do stoisk może być wykonana dokumentacja potwierdzająca ich stabilność zgodnie z określonymi normami.

Układ 3+1 z półkami i wieszakami

Zamów wycenę >>

Układ z dwiema ściankami 2+3 z półkami i wieszakami

Przejdź do sklepu >>

Układ 3+1 z półkami i wieszakami

Zamów wycenę >>

Układ z dwiema ściankami 2+3 z półkami i wieszakami

Przejdź do sklepu >>

Nie widzisz tu układu, który spełniłby Twoje oczekiwania?
Napisz do nas, zaprojektujemy GRATIS układ specjalnie dla Ciebie

TE AKCESORIA MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

Halogen
Light board
Wieszak równoległy
Wieszak prostopadły
Telewizor
Półka pochyła
Półka prosta
Uchwyt z linką

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL