ŚCIANKA DZIAŁOWA Z DRZWIAMI

Biura typu open space cieszą się dziś sporą popularnością. Bardzo wiele osób zwraca jednak uwagę na fakt trudności skupienia uwagi w otwartej przestrzeni biurowej. W jednym dużym pomieszczeniu znajduje się mnóstwo biurek, pracuje bardzo wiele osób, a każda z nich generuje większy lub mniejszy hałas. Każdy zajmuje się czymś innym; jeden pracownik stuka w klawisze, drugi omawia telefonicznie zasady umowy z Klientem, a kolejny przewraca kartki w teczce pełnej dokumentów. Nadmierny hałas bardzo często powoduje trudności w skupieniu się oraz prawidłowym wykonywaniu swoich obowiązków, co analogicznie przekłada się na wyniki firmy. Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pozwoliłyby na rozwiązanie problemu dyskomfortu pracowników w najbardziej opłacalny sposób. W Omega System spieszymy z rozwiązaniem! Jest nim nasza ścianka działowa z drzwiami, pozwalająca na stworzenie komfortowej strefy pracy ze specjalnym wyciszeniem.

ścianka działowa z drzwiami

Ścianka działowa z drzwiami przesuwnymi w biurze to świetny pomysł!

Aranżacja biura ma ogromne znaczenie. To właśnie ona wpływa na motywację oraz zaangażowanie pracowników. Ścianki działowe z drzwiami to idealny element aranżujący przestrzeń, jeżeli chodzi o podział przestrzeni biurowej. To właśnie dzięki nim możliwa jest dowolna modyfikacja powierzchni biura w taki sposób, by stała się ona jeszcze bardziej funkcjonalna oraz dostosowana do potrzeb pracowników. Ścianka działowa z drzwiami przesuwnymi daje możliwość wydzielenia znacznie bardziej prywatnych części biura, zwiększając poczucie intymności dla pracowników, jednocześnie zapewniając przy tym otwartą przestrzeń, do której jest w stanie docierać sporo światła. Znacznie zwiększa to komfort pracy, a także lepsze samopoczucie osób tam pracujących. Ścianki działowe z drzwiami cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza wtedy gdy w biurze bardzo ważna jest komunikacja oraz integracja. Najczęściej systemy są wykorzystywane są w przestrzeniach otwartych, gdzie najważniejsza jest płynna komunikacja oraz integracja pomiędzy reprezentantami poszczególnych działów.

Ścianki działowe z drzwiami nie tylko w przestrzeni biurowej...

Chociaż hale magazynowe bardzo często kojarzą nam się z jedną, otwartą przestrzenią, bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy musi ona zostać odpowiednio podzielona. W tym przypadku świetnie sprawdzą się ścianki działowe z drzwiami. Mogą one służyć wygrodzeniu konkretnej części biurowej dla osób zarządzających magazynem, ograniczeniem dostępu do pewnych miejsc dla osób nieuprawnionych czy podziału hali na pomieszczenia wedle wykonywanej pracy – możliwości jest naprawdę wiele. W ofercie Omega System znajdą się ścianki działowe z drzwiami wykonane z różnych rodzajów, które śmiało można wykorzystać w swoim magazynie. Ich cena jest wysoce zróżnicowana; zależy przede wszystkim od wielkości projektu, użytych tworzyw oraz dodatkowych akcesoriów, na jakie postanowi zdecydować się Klient. Występujące w naszej ofercie przemysłowe ścianki modułowe, sprawdzające się fantastycznie w magazynie budowanym z uwzględnieniem wymiarów modułowych. Modułowe ścianki działowe z drzwiami, jak sama nazwa wskazuje, składają się z modułów, czyli identycznych wymiarowo paneli, które są znacznie łatwiejsze w użytkowaniu, a ich ustawienie można zmieniać w zależności od preferencji.

ścianka działowa z drzwiami przesuwnymi

Potrzebujesz osobnej przestrzeni? Wybierz ścianki działowe od Omega System!

Wiedza i doświadczenie pozyskane w ciągu ponad 20 lat naszej działalności na rynku pozwalają nam spełniać oczekiwania Klientów z całej Polski. Projektujemy ścianki działowe z drzwiami, używając do tego starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu są one lekkie a jednocześnie wytrzymałe. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, w tworzonych przez nas konstrukcjach, stosując własny system profili aluminiowych opracowanych przez zespół fachowców. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam precyzyjną obróbkę aluminium – materiału o niestandardowych właściwościach, z którego tworzymy nasze ścianki działowe z drzwiami. Rzetelnym potwierdzeniem jakości oferowanych przez nas produktów są nasi Klienci, stanowiący nasze źródło satysfakcji oraz zachętę do doskonalenia naszej oferty. Ścianka działowa z drzwiami przesuwnymi to nieograniczone możliwości; skontaktuj się z nami, a stworzymy projekt dostosowany do Twoich marzeń.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Większość naszych produktów powstaje z zastosowaniem aluminium i jego wyjątkowych właściwości. Dzięki temu każda ścianka działowa jest lekka oraz łatwa w transporcie, przy jednoczesnym zachowaniu odporności na uszkodzenia mechaniczne. Stale poszerzamy naszą wiedzę i asortyment, chcąc w stu procentach zadowolić wszystkich naszych Klientów.

Cena za ściankę działową z drzwiami uzależniona jest przede wszystkim od decyzji Klienta odnośnie wymiarów i zastosowania nowych elementów. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy nad wyraz indywidualnie.

Oczywiście! Wszystkie produkty jakie posiadamy w swojej ofercie są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Nasze ścianki działowe spełniają najwyższe wymagania, a także posiadają niezbędne certyfikaty uprawniające do ich stosowania.