SYSTEMY ŚCIANEK DZIAŁOWYCH

Estetyka przestrzeni biurowych jest bardzo ważna. Siedziba firmy stanowi jej swoistą wizytówkę, dlatego tak wielką uwagę przykłada się do tego, by przestrzeń była reprezentatywna. Wygląd biura to jednak nie wszystko – liczy się również komfort pracy. Wiele czynników wpływa na to, jak czują się osoby przebywające w biurze. Wśród nich możemy wymienić dopływ światła dziennego, odpowiednie dopasowanie mebli czy…poziom hałasu. Ostatni punkt jest szczególnie ważny. Według danych z raportów przeprowadzonych w biurach na całym świecie, to właśnie hałas jest czynnikiem, który najbardziej przeszkadza w skupieniu się na obowiązkach. Prawdziwym wyzwaniem w aranżacji przestrzeni jest odnalezienie balansu pomiędzy potrzebą koncentracji i stopniem wyciszenia pomieszczenia a potrzebą swobodnej komunikacji pomiędzy pracownikami. Pojawiamy się z rozwiązaniem, jakie stanowią systemy ścianek działowych SMART WALL.

systemy ścianek działowych

Jakie możliwości dają systemy ścian działowych w biurze?

Chociaż przestrzeń typu open space ma bardzo wielu zwolenników oraz przeciwników, jego największą zaletę stanowi możliwość przekształcania przestrzeni w zależności od potrzeb jakie wykazuje firma. Gdy tylko zachodzi konieczność wprowadzenia zmian, systemy ścianek działowych biurowych sprawdzą się tu znakomicie. Systemowe ścianki działowe są znakomitym rozwiązaniem zwłaszcza w biurach, w których pracuje wiele osób. Jak powszechnie wiadomo, im większa ilość pracowników, tym większy hałas – zwłaszcza, jeżeli kilku z nich w podobnym czasie przeprowadza rozmowy telefoniczne z klientami. Systemy ścianek działowych biurowych to możliwość odizolowania pracowników od hałasów dobiegających z otoczenia oraz innych pracowników, których głośne zachowania mogą zakłócać wykonywanie zadań ze stuprocentowym zaangażowaniem. Pomieszczenie wydzielone specjalnymi ściankami eliminuje problem z dźwiękiem, a przy tym przywraca poziom koncentracji, zwiększając efektywność pracy.

System przesuwnych ścian działowych SMART WALL to doskonałe rozwiązanie!

Jedną z niepodważalnych zalet ścianek działowych jest to, że istnieje możliwość ich ustawienia w niemalże każdym miejscu w biurze, jakie tylko wybierzemy. Łatwość w montażu sprawia, że do złożenia ścianek wystarczą wyłącznie dwie osoby i jeden klucz do montażu, który dołączany jest do każdego zamówienia. Demontaż? Jeszcze prostszy. Oferowane przez nas systemowe ścianki działowe tworzone są wedle wymagań Klienta, z zachowaniem możliwości technicznych. Posiadamy różne rodzaje systemów, przez co każdy jest w stanie znaleźć konstrukcję dla siebie. Pomimo tego że ściany systemowe SMART WALL są bardzo lekkie i łatwe w transporcie, jednocześnie są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia oraz zarysowania. Systemy ścianek działowych biurowych z oferty Omega System sprzyjają utrzymaniu dobrej organizacji pracy biura i porządku, wpływając na poziom zadowolenia pracowników spowodowany przebywaniem w komfortowych warunkach.

systemy ścianek działowych biurowych

Systemy ścianek działowych w biurze – najważniejsze korzyści z zastosowania

Architekci wnętrz biurowych coraz chętniej doceniają estetykę i elegancję, jaką charakteryzują się nowoczesne ścianki działowe biurowe. Coraz więcej budynków z przeznaczeniem dla biur projektuje się z myślą o późniejszym zastosowaniu tego typu systemów działowych. Konstrukcje oferowane przez Omega System spełniają wszelkie, nawet te najbardziej rygorystyczne wymogi odnośnie bezpieczeństwa, wytrzymałości i funkcjonalności. Wysoki komfort użytkowania to tylko jedna z wielu zalet, jakich można doszukać się w naszych systemach. Oprócz tego, nasze systemy ścian działowych charakteryzują się:
• stabilnością;
• atrakcyjną ceną;
• wysoką estetyką wykonania;
• bogatą opcją wariantów kolorystycznych;
• dopasowaniem do potrzeb pomieszczenia.
W Omega System dbamy o precyzję techniczną wykonywanych przez nas konstrukcji; produkowane przez nas systemy ścian działowych pozbawione są prześwitów. SMART WALL posiada w sobie wszystko, co powinno cechować nowoczesną konstrukcję. Chcesz stworzyć swój własny system? Napisz lub zadzwoń!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nie! Ścianki działowe możemy odnaleźć dziś w naprawdę wielu miejscach, takich jak centra handlowe, świetlice szkolne czy biblioteki publiczne. Ich uniwersalne zastosowanie pozwala na dopasowanie konstrukcji do własnych wymagań.

Duże i otwarte przestrzenie zawsze skrywają w sobie ogromny potencjał do zagospodarowania. Warto jednak zwrócić uwagę na kluczowe aspekty gwarantujące odpowiednie warunki pracy przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i wymarzonej estetyki pomieszczenia – nasze ścianki działowe spełniają te wymagania. Dodatkowo, w przypadku potrzeby zmiany aranżacji, bardzo łatwo jest przestawić szereg ścianek modułowych – nie można tego powiedzieć o innych formach odgradzania przestrzeni.

Oczywiście, że nie! Postawienie mobilnych konstrukcji od naszej firmy nie wymaga posiadania jakiegokolwiek pozwolenia, gdyż są to elementy, które można dowolnie przestawiać oraz konfigurować – nie musisz się o to martwić.