ŚCIANY MOBILNE

Ściany mobilne z roku na rok zyskują coraz większą popularność. To doskonały sposób na podział przestrzeni w sposób bardziej zaawansowany i kompleksowy. Ścianki mobilne służą wygodnemu wprowadzaniu podziałów w pomieszczeniach, przy zachowaniu jednej, większej przestrzeni, bez ryzyka zarysowania posadzki. Ściany mobilne przesuwne od Omega System to bardzo szeroka kategoria, a konkretne modele mogą zostać dostosowane do szczególnych wymagań naszych Klientów. Popularnym wyborem są ścianki mobilne akustyczne, które skutecznie wyciszają pomieszczenie, pozwalając znajdującym się w nim osobom osiągnąć pełne skupienie i komfort przy wykonywaniu swoich obowiązków. W przypadkach takich jak ten, ścianka mobilna okazuje się przedmiotem na wagę złota – tymczasem w Omega System otrzymasz ścianki działowe mobilne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

ściany mobilne

Ściany mobilne od Omega System – doskonałe rozwiązanie dla biznesu

Otwarta przestrzeń typu open space posiada spore grono wielbicieli, głównie ze względu na możliwość dowolnego rozporządzania przestrzenią. W otwartych biurach, gdzie zazwyczaj pracuje po kilkanaście osób dziennie, bardzo łatwo jest o hałas. Stukanie palcami w klawiaturę, klikanie myszką, rozmowy pomiędzy pracownikami oraz wertowanie sterty dokumentów doprowadzają do prawdziwej biurowej kakofonii, skutecznie uniemożliwiając większości osób skupienie. Ściany mobilne akustyczne mają za zadanie w prosty sposób zadbać o wyciszenie miejsca, nie utrudniając przy tym komunikacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami konkretnych działów. Ponadto są one wysoce kompaktowe, a ich rekonfiguracja jest możliwa do zrealizowania w bardzo szybkim tempie. Mobilne ścianki działowe to możliwość dowolnego zarządzania przestrzeniami w pomieszczeniach o zróżnicowanej wielkości. Dzięki odpowiednio dobranym i zaprojektowanym systemom, istnieje możliwość ekspresowego dopasowania wielkości pomieszczeń i ich ustawności do aktualnych potrzeb biura. Mobilne ścianki akustyczne to wysoce optymalne narzędzie do efektywnego zarządzania biznesowymi przestrzeniami, które pozwala w maksymalny sposób wykorzystać potencjał danego obiektu. W Omega System dostosowujemy akustyczne ściany mobilne pod względem ilości oraz rozmiaru typowo do wymagań stawianych nam przez Klientów. Dzięki temu tworzymy mobilne ścianki działowe, których obecność satysfakcjonuje!

Mobilna ścianka działowa w Twoim domu lub mieszkaniu

Mobilne ściany przesuwne to także znakomite rozwiązanie do prywatnych domów i mieszkań. Nowoczesne mieszkania zwykle charakteryzują się ogromną przestronnością, otwartością, a przy tym wielofunkcyjnością. Zdarzają się jednak momenty, w których właściciele chcieliby mieć możliwość szybkiego odcięcia wybranej części pomieszczenia czy pomieszczeń. Ściany ruchome SMART WALL od Omega System można wykorzystać tutaj na multum sposobów, jako:
• podzielenie pokoju dziecięcego;
• oddzielenie części sypialnianej od salonu;
• zbudowanie oddzielnej garderoby w sypialni;
• wygospodarowanie miejsca na domowe biuro;
• dokładne wyizolowanie kuchni bądź jadalni.
Współcześnie wielu pracowników przeszło z trybu pracy stacjonarnej na tryb w stu procentach zdalny. Wzmogło to potrzebę podziału dotychczasowej przestrzeni i wydzielenie kąta na wyciszony obszar domowego biura. Ścianki akustyczne mobilne sprawdzą się w tym przypadku doskonale. Każda wyprodukowana przez nas mobilna ścianka akustyczna spełnia określone kryteria i wymagania, a nasz Klient ma możliwość zdecydowania o tym, jak finalnie będzie wyglądał jego system ścian mobilnych.

mobilne ściany przesuwne

Modułowe ścianki mobilne – czego możesz oczekiwać od Omega System?

Ścianka mobilna akustyczna to doskonały pomysł na właściwe zorganizowanie przestrzeni publicznej oraz prywatnej. W Omega System produkujemy systemy złożone z mobilnych ścianek działowych, które znajdują swoje zastosowanie w biurach, szkołach, centrach medycznych, urzędach, a także obiektach prywatnych. Ze względu na fakt, że każde zlecenie traktowane jest przez nas wysoce indywidualne, w przypadku takim jak ściany mobilne cena jest ustalana wysoce indywidualnie. Każda mobilna ściana może bowiem zostać wyposażona w dodatkowe elementy – im będzie ich więcej, koszta również wzrosną. Będąc naszym Klientem, to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała Twoja ścianka akustyczna mobilna. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy braku zdecydowania, nasi specjaliści są w stanie doradzić czy wyjaśnić szereg kwestii, które zechciałbyś poruszyć. Ścianka działowa mobilna to wspaniałe rozwiązanie, o którego przydatności przekonało się wielu Klientów. Dołącz do grona zadowolonych osób, kontaktując się z Omega System drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy najszybciej jak tylko to możliwe!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

W Omega System tworzymy ściany mobilne o różnych istotnych funkcjach, które mają na celu znakomicie odnaleźć się w różnych przestrzeniach. Dlatego jeżeli chodzi o mobilne ściany przesuwne cena może być inna w zależności od materiałów jakie zostały użyte podczas produkcji, wielkości ścianek czy dodatkowych elementów.

Mobilne ścianki działowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dysponujemy dużym, przestronnym pomieszczeniem, które chcemy funkcjonalnie podzielić, jednak nie trwale a w sposób umożliwiający ekspresową zmianę układu wnętrza. Ścianka akustyczna mobilna jest w stanie zapewnić prywatność oraz wyciszenie danego miejsca w sposób najbardziej opłacalny.

Najlepiej u sprawdzonych producentów. Firma Omega System już od kilku lat tworzy systemy modułowych ścianek, które spełniają odpowiednie normy i wymagania. Akustyczna ścianka mobilna jest w stanie redukować hałas, pochłaniać dźwięk i jednocześnie być odporną na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechanicznych.