ŚCIANKI
AKUSTYCZNE BIUROWE

Panele Smart Wall to niezastąpiony sposób na poskromienie hałasu. Za sprawą innowacyjnych, potwierdzonych certyfikatami wypełnień o wysokich parametrach w zakresie izolacyjności akustycznej panele zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiarem decybeli.

ŚCIANY AKUSTYCZNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

SMART WALL IDEALNIE DZIELI CISZĘ

Panele Smart Wall to niezastąpiony sposób na poskromienie hałasu. Za sprawą innowacyjnych, potwierdzonych certyfikatami wypełnień o wysokich parametrach w zakresie izolacyjności akustycznej panele zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiarem decybeli.

W ścianach zastosowano zarówno materiały izolujące jak i tłumiące hałas, a także ich połączenie. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie wyjątkowego komfortu akustycznego w przestrzeni wydzielonej panelami.

W zakresie ochrony przed hałasem systemy Smart Wall świetnie sprawdzają się w biurach i budynkach użyteczności publicznej, ale również w przestrzeni przemysłowej, np. w halach produkcyjnych.

MOŻLIWY UKŁAD ŚCIAN AKUSTYCZNYCH SMART WALL

przegrody akustyczne biurowe
ścianki akustyczne biurowe
przegrody stanowiskowe
przegrody akustyczne biurowe

Z paneli Smart Wall można tworzyć m.in. ściany otaczające stanowiska pracy lub maszyny. Pozwala to zmniejszyć zarówno emisję hałasu poza wydzielony obszar, jak i zapewnić wybranym miejscom odpowiednią izolację akustyczną. W ten sposób można dostosować przestrzeń roboczą do wymagań BHP i PIP w zakresie ochrony przed hałasem.

Poza konkretnymi zastosowaniami praktycznymi ściany Smart Wall pełnią również funkcje estetyczne. Panele dostępne są w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu z łatwością sprostają wymaganiom projektantów aranżujących wnętrza biur i innych budynków.

Dzięki funkcjonalnym, prostym w obsłudze rozwiązaniom zaimplementowanym w systemie Smart Wall ścianki mogą być swobodnie rekonfigurowane i łączone w nowe ciągi. W ten sposób panele mogą służyć przez długie lata stosownie do zmieniających się potrzeb.

przegrody akustyczne biurowe

Zamów wycenę >>

ścianki akustyczne biurowe

Przejdź do sklepu >>

przegrody akustyczne biurowe

Zamów wycenę >>

przegrody akustyczne biurowe

Gąbki akustyczne – szeroka gama kolorystyczna

Twarde powierzchnie biurowe takie jak metal, kamień szkło czy masywne posadzki, mimo swoich wysokich walorów estetycznych, niestety nie pochłaniają dźwięku. Hałasy biurowe mogą dawać się we znaki pracownikom i znacznie zmniejszać efektywność ich pracy. Prezentowane przez nas rozwiązanie, jakim są ścianki akustyczne biurowe, pozwalają wygłuszyć stanowiska pracy oraz rozwiązać problem w postaci braku skupienia przez zewsząd docierające dźwięki. Przegrody stanowiskowe to praktyczne konstrukcje, które mogą w łatwy, szybki i do tego całkiem niedrogi sposób całkowicie odmienić wnętrze, nadając mu zupełnie nowe cechy użytkowe; ścianki akustyczne biurowe mogą też wydzielić poszczególne strefy w pomieszczeniu. Uniwersalne zastosowanie oraz wysoka estetyka sprawiają, że są one chętnie wybierane przez przedsiębiorców, dla których liczy się komfort pracowników.

Nie widzisz tu układu, który spełniłby Twoje oczekiwania?
Napisz do nas, zaprojektujemy GRATIS układ specjalnie dla Ciebie

TE AKCESORIA MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

Halogen
Light board
Wieszak równoległy
Wieszak prostopadły
Telewizor
Półka pochyła
Półka prosta
Uchwyt z linką

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL

Przegrody akustyczne biurowe zapewniają wysoką izolacyjność!

Głównymi zjawiskami, które negatywnie wpływają na samopoczucie człowieka w zamkniętych pomieszczeniach, są nadmiar sztucznego światła oraz hałas. Przegrody stanowiskowe służą wytłumieniu głośnych dźwięków, na które bardzo często narażeni są pracownicy przebywający przez połowę swojego dnia w przestrzeniach typu open space. Przegrody akustyczne biurowe pozwalają na wydzielenie konkretnych przestrzeni przeznaczonych do rozmów, a także doskonale sprawdzą się w większym pokoju wypoczynkowym dla pracowników. W Omega System przykładamy szczególną uwagę do tego, by nasze ścianki akustyczne biurowe stanowiły połączenie funkcjonalności wraz z wysoką estetyką. Ograniczenie pogłosu w miejscach pracy ma niebagatelny wpływ na samopoczucie pracowników, a co za tym idzie – efektywność wykonywanych przez nich zadań. Wytłumienie odpowiada za ograniczanie hałasu, który jest czynnikiem rozpraszającym uwagę, a jednocześnie tworzącym odpowiednie warunki przestrzeń, która motywuje do skupienia oraz znacznie wydajniejszej pracy.

Ścianki akustyczne biurowe to doskonałe rozwiązanie do dużych przestrzeni

Wspominane przez nas przestrzenie typu open space mają wiele plusów, jednak nie wszystkim podoba się wystawienie na hałas oraz brak prywatności. Przegrody stanowiskowe pozwalają na rozdzielenie przestrzeni oraz stanowisk pracowników, co zapewni im większą swobodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Inwestując w ścianki akustyczne biurowe jednocześnie zyskujesz:

  • indywidualne miejsca do pracy w pełnej koncentracji;

  • miejsce do rozmów telefonicznych, dodatkowo z niewielkim stolikiem;

  • miejsce do krótkich spotkań twarzą w twarz lub spotkań projektowych;

  • przestrzeń do spotkań z klientem, zapewniając mu poczucie opieki oraz zachowanie tajemnicy;

  • przestrzeń do odpoczynku z dala od codziennych hałasów biurowych.

Przegrody akustyczne biurowe to dodatki mobilne, dzięki czemu można dowolnie zmieniać przestrzeń biurową bardzo niskim kosztem, jednocześnie w bardzo odwracalny sposób.

Przegrody stanowiskowe dają natychmiastowy efekt!

Przegrody akustyczne biurowe Smart Wall od Omega System są bardzo łatwe w montażu, przez co efekty przychodzą wręcz od razu. Szeroka gama kolorystyczna gąbek pozwala na łączenie ich w kreatywne wzory, tworząc awangardowy wystrój wnętrza. Również demontaż tego typu ścianek jest naprawdę prosty, zwiększając możliwości użytkowania przestrzeni do pracy nawet po zmianie lokalizacji firmy, minimalizując przy tym inwestycję w proces dopasowania się do nowych pomieszczeń biurowych. Dowolność, jaka cechuje wyposażenie mobilne pokoju, sprzyja dostosowaniu go do aktualnych potrzeb danych organizacji. To ty decydujesz, jak będzie wyglądać Twoje biuro, układając przegrody akustyczne biurowe wedle własnej idei i pomysłu. Nie znalazłeś w naszej ofercie produktów o rozmiarach, jakich potrzebujesz? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a zaprojektujemy ścianki akustyczne biurowe SMART WALL na Twoje specjalne zamówienie – to nic nie kosztuje! Uniwersalne i wielofunkcyjne przegrody stanowiskowe to wyjątkowo popularne produkty, które są w stanie zupełnie odmienić pomieszczenie biurowe, zwiększając jego funkcjonalność oraz sprawiając, że osoby przychodzące do pracy będą czuły się komfortowo.

Przegrody akustyczne biurowe – FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy przegrody stanowiskowe nadają się tylko do biur?

Nie, jednak to właśnie tam są one stosowane najczęściej. Przegrody akustyczne można zastosować wszędzie tam, gdzie zależy nam na właściwym podziale przestrzeni oraz zminimalizowaniu hałasu. Sprawdzą się one w stołówkach szkolnych, strefach wypoczynkowych czy nawet w przestrzeni domowej.

#2 Jak inwestycja w przegrody akustyczne biurowe pomaga pracownikom?

Wszechobecny hałas biurowy bywa bardzo stresujący dla pracowników, negatywnie wpływając na wyniki ich pracy. Odpowiednio zastosowane ścianki akustyczne biurowe są w stanie wyciszyć przestrzeń i pozwolić pracownikom skupić się na wykonywanych przez nich obowiązkach.

#3 Przegrody stanowiskowe – co potrzeba do montażu?

Montaż naszych ścianek akustycznych wymaga użycia tylko jednego narzędzia, które dostarczane jest wraz z systemem – chodzi o klucz montażowy. Samo złożenie przegród stanowiskowych jest bardzo proste i wystarczą do tego jedynie dwie osoby.