SYSTEM DO ZADAŃ
SPECJALNYCH
SMART WALL

System ścian SMART WALL to nowoczesne rozwiązanie służące przede wszystkim do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków

SYSTEM DO ZADAŃ
SPECJALNYCH
SMART WALL

System ścian SMART WALL to nowoczesne rozwiązanie służące przede wszystkim do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków

OPATENTOWANY SYSTEM, KTÓRY ŁĄCZY SIĘ Z TWOIMI POTRZEBAMI

Zaletą SMART WALL jest jego spójność i to dosłowna – ścianki są ze sobą zespolone w sposób, który nawet podczas długiego użytkowania nie dochodzi do rozchodzenia się ścianek.

Stosując system SMART WALL masz pewność, że instalacja będzie bez zmian funkcjonować przez lata, nawet jeśli zmienisz jej ułożenie. Solidna i modułowa konstrukcja, umożliwiająca w szybki i prosty sposób zabudować dowolną przestrzeń, bez ingerencji w podłogę czy ściany pomieszczenia.

System ścian SMART WALL to nowoczesne rozwiązanie służące przede wszystkim do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków:  w muzeach, galeriach i placówkach kultury – jako ściany ekspozycyjne,  w biurach – jako ściany do podziału pomieszczeń, na targach – jako element zabudowy targowej.

Wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym za numerem P. 434603. Jest także zastrzeżonym wzorem przemysłowym.

CO WARTO WIEDZIEĆ O SYSTEMIE SMART WALL

3 PUNKTY ŁĄCZENIA

Standardowe rozwiązania tego typu zakładają tylko 2 punkty łączenia, co powoduje, że konstrukcji daleko jest do stabilności, jaką może zaoferować nasz system.

CAŁKOWITY BRAK PRZEŚWITÓW

Konsekwencją 3 punktów łączenia jest całkowity brak prześwitów między poszczególnymi modułami. Dzięki temu nawet po długim czasie użytkowania ściany nie deformują się i są stabilne.

WYSOKA STABILNOŚĆ

Panele mogą być łączone w linii prostej i pod kątem 90 stopni, mogą także stać pojedynczo. Dla zapewnienia stabilności, ściany SMART WALL mogą być posadowione na płaskich stopach.

RÓŻNE ARANŻACJE

System ścian może być wielokrotnie wykorzystywany, układy paneli ekspozycyjnych można zmieniać, ściany łączyć i rozłączać dostosowując aranżację do zmieniających się wystaw czy organizacji biura.

SKROJONE NA WYMIAR

Ściany SMART WALL oferowane są w wymiarach standardowych oraz dostosowanych do indywidualnych oczekiwań (w granicach technicznych możliwości).

BOGACTWO AKCESORIÓW

System SMART WALL to także bogaty asortyment akcesoriów. Z łatwością dostosujesz swoje biuro open space, jak i sklep. System jest modułowy, możesz więc zmieniać przestrzeń w zależności od potrzeb i fantazji.

NIE MA ROZWIĄZANIA DLA CIEBIE? WYMYŚLIMY JE!

PROSTOTA MONTAŻU
- TYLKO JEDEN KLUCZ

Co potrzebne jest do montażu systemu SMART WALL? JEDNO narzędzie, dostarczane wraz z systemem, więc nie musisz się martwić, czy znajdziesz je w swoim warsztacie, ani ponosić dodatkowych kosztów. 

Montaż ścian jest dziecinnie prosty, wystarczą do tego dwie osoby. 

Poniżej przedstawiamy w skrócie, zasadę działania.

ZASADA DZIAŁANIA - KLUCZ

1. Klucz montażowy należy umieścić w górnej krawędzi panelu i dosunąć go do krawędzi bocznej

2. Przekręcenie klucza w prawo powoduje odblokowanie mechanizmu - w tym momencie możliwy jest montaż łączników

3. Przekręcenie klucza w lewo powoduje zablokowanie mechanizmu - w tym momencie nie ma możliwości montażu lub demontażu łączników

ZASADA DZIAŁANIA - MONTAŻ PANELI

1. Za pomocą klucza odblokowujemy system

2. W jednym panelu należy umieścić łączniki w kształcie „H”, w drugim panelu za pomocą klucza montażowego należy odblokować mechanizm (zasada działania mechanizmu oraz klucza montażowego).

3. Panele dosunąć do siebie, tak aby łączniki znalazły się w odpowiednich otworach

4. Blokujemy mechanizm kluczem

SMART WALL  |  podstawowe informacje
SMART WALL  |  montaż  – łączenie paneli
SMART WALL  |  Zasada działania klucza

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL