PODZIAŁ
POMIESZCZEŃ

Ściany mobilne Smart Wall to wygodny sposób na zaaranżowanie stałego lub tymczasowego podziału pomieszczeń, odgradzania stanowisk pracy czy wydzielania miejsc w większej przestrzeni.

PODZIAŁ POMIESZCZEŃ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

SMART WALL SPRYTNIE PODZIELI PRZESTRZEŃ

Ściany mobilne Smart Wall to wygodny sposób na zaaranżowanie stałego lub tymczasowego podziału pomieszczeń, odgradzania stanowisk pracy czy wydzielania miejsc w większej przestrzeni.

Innowacyjne i dopracowane mechanizmy łączenia paneli, lekkość materiałów i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że ściany są łatwe w montażu i transporcie. Dzięki temu mogą być wykorzystywane wielokrotnie w rozmaitych układach bez konieczności angażowania do tego celu profesjonalnej ekipy.

Ściany Smart Wall wyróżniają się również wysoką izolacyjnością akustyczną, co pozwala na zapewnienie ochrony przed hałasem w dzielonych pomieszczeniach. Ze względu na swoje walory estetyczne i brak prześwitów między panelami mogą również stanowić element wystroju wnętrza, dostosowany do zamysłu projektanta. Ściany dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Mogą być także wyłożone folią o dowolnej strukturze lub pokryte grafiką reklamową.

MOŻLIWY UKŁAD ŚCIAN SMART WALL

Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga ingerencji w strukturę pomieszczenia, np. bezpośredniego łączenia paneli z podłogą lub sufitem. Instalacja ścian Smart Wall nie generuje żadnych zanieczyszczeń, ani hałasu i może być przeprowadzona w sposób „bezinwazyjny” w działającym biurze, magazynie, hali czy na zapleczu.

Poza dzieleniem pomieszczeń ściany mogą być również wykorzystywane do tworzenia stałej lub tymczasowej zabudowy, np. punktów recepcyjnych, informacyjnych lub sprzedażowych i innych tego typu konstrukcji.

Zamów wycenę >>

Przejdź do sklepu >>

Zamów wycenę >>

TE AKCESORIA MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

Halogen
Light board
Wieszak równoległy
Wieszak prostopadły
Telewizor
Półka pochyła
Półka prosta
Uchwyt z linką

Nie widzisz tu układu, który spełniłby Twoje oczekiwania?
Napisz do nas, zaprojektujemy GRATIS układ specjalnie dla Ciebie

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL