BUDKI
AKUSTYCZNE

Dzięki właściwościom dźwiękochłonnym i dźwiękoizolacyjnym ściany Smart Wall mogą być wykorzystywane zarówno do tworzenia ekranów akustycznych, jak i całych pomieszczeń o wysokich parametrach dźwiękoszczelnych.

BUDKI AKUSTYCZNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

SMART WALL ZAMKNĄ CISZĘ W BUDCE

Dzięki właściwościom dźwiękochłonnym i dźwiękoizolacyjnym ściany Smart Wall mogą być wykorzystywane zarówno do tworzenia ekranów akustycznych, jak i całych pomieszczeń o wysokich parametrach dźwiękoszczelnych. Tego typu zabudowa zapewnia dyskrecję podczas rozmów telefonicznych lub poufnych spotkań.


W odróżnieniu od kabin oferowanych w całości zestawy Smart Wall dostarczane są w formie paneli i akcesoriów przeznaczonych do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy są lekkie i poręczne. Z łatwością można je transportować windą, wnosić po schodach czy przenosić przez drzwi.

MOŻLIWY UKŁAD ŚCIAN SMART WALL

Cały system został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i łatwości obsługi. Mechanizm łączenia poszczególnych komponentów jest wyjątkowo intuicyjny i nie wymaga od użytkownika fachowej wiedzy – wystarczy zapoznanie się z instrukcją obsługi. Łatwość montażu i demontażu pozwala na szybką „dekonstrukcję” pomieszczenia w celu przeniesienia go w inne miejsce lub zmagazynowania, np. na czas remontu.

 

Ściany Smart Wall oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno w jednolitych barwach jak i z wzorami. Dzięki temu kabiny akustyczne mogą być łatwo dostosowane pod względem wizualnym do estetyki pomieszczenia lub otaczającej przestrzeni. Również rozmiar kabiny może być z łatwością dostosowany do potrzeb Klienta.

Zamów wycenę >>

Przejdź do sklepu >>

Zamów wycenę >>

Przejdź do sklepu >>

TE AKCESORIA MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

Halogen
Light board
Wieszak równoległy
Wieszak prostopadły
Telewizor
Półka pochyła
Półka prosta
Uchwyt z linką

Nie widzisz tu układu, który spełniłby Twoje oczekiwania?
Napisz do nas, zaprojektujemy GRATIS układ specjalnie dla Ciebie

ZOBACZ INNE ZASTOSOWANIA SMART WALL