BIURO HALOWE

Biura halowe to specjalne rozwiązania konstrukcyjne, umożliwiające efektywne wydzielanie przestrzeni bezpośrednio wewnątrz danego obiektu. Ściany przemysłowe SMART WALL od Omega System znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba stworzenia warunków niezbędnych do optymalnego przeprowadzania wielu procesów. Biuro halowe to znakomite rozwiązanie w przypadku potrzeby odizolowania osób pracujących przy określonych stanowiskach od różnego rodzaju czynników, które w dużym stopniu stanowią przyczynę trudności w wykonywaniu przez nich swoich prac. Biura halowe bardzo często są siedzibą kierownictwa czy kadr, którzy wykonują pracę powiązaną z obrotem dokumentów czy obsługą urządzeń elektronicznych wykazujących wrażliwość na kurz czy wysokie temperatury. W Omega System wykonujemy wysokiej jakości boksy produkcyjne, dzięki którym możliwe jest stworzenie komfortowych oraz ergonomicznych warunków pracy w obiektach przemysłowych.

biuro halowe

Biura halowe zapewniają dogodny podział przestrzeni

Bardzo częstym problemem w przypadku obiektów takich jak hale produkcyjne, magazyny czy centra logistyki stanowi wysoce nieefektywna aranżacją przestrzeni. Wszelkiego rodzaju niedociągnięcia w tym obszarze potrafią znacząco obniżyć efektywność procesów, które zachodzą bezpośrednio na produkcji. Efekt? Niewłaściwa organizacja pracy, strata czasu oraz szereg nerwów. Ściany przemysłowe zwiększają elastyczność i swobodę firmy w zakresie planowania układu poszczególnych sektorów; są one mobilne, dlatego też wszelkiego rodzaju zmiany w aranżacjach są możliwe do wykonania w bardzo szybkim tempie. Tworzone przez nas biura halowe pozwalają na zagospodarowanie różnego rodzaju przestrzeni i stworzenie wysoce funkcjonalnych pomieszczeń, których celem jest poprawa warunków pracy w obiekcie. Biuro halowe należeć może do kierownika produkcji; bardzo często mamy do czynienia z umieszczeniem go w centralnej części hali. Z uwagi na zastosowanie w nim przeszkleń, kierujący produkcją będą mogli stale obserwować działania pracowników i interweniować w razie takiej potrzeby. Biura halowe wykorzystują zabudowane ściany i sufit pochłaniający dźwięki, przez co w środku panuje atmosfera sprzyjająca intensywnej pracy umysłowej, z dala od rozpraszaczy w postaci dźwięków dochodzących z głośnej hali.

Biuro halowe nie tylko dla kierownictwa – zastosowanie systemów SMART WALL

Ściany przemysłowe są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, co oznacza, że mogą pełnić bardzo różne funkcje w przestrzeniach produkcyjnych. Biura halowe mogą zostać wykorzystane jako sale szkoleniowe, ze względu na skuteczne wygłuszenie hałasu, który dochodzi z zewnątrz. Dzięki temu zarówno szkoleniowiec jak i jego studenci mogą skupić się na temacie spotkania oraz czerpaniu wiedzy. Zdarza się, że ściany przemysłowe tworzą również narzędziownie, czyli pomieszczenia składujące narzędzia niezbędne pracownikom do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Biura halowe stanowią idealne rozwiązanie także wtedy, gdy konieczne jest stworzenie w hali dodatkowego pomieszczenia do pracy w warunkach specjalnych. Jak widać, zastosowanie naszych mobilnych ścian przemysłowych może być naprawdę szerokie. Dziś, kiedy kładzie się wysoki nacisk na to, aby aranżacja pomieszczeń pozytywnie oddziaływała na pracowników, biura halowe stanowią znakomite rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców.

biura halowe

W Omega System tworzymy biura halowe dostosowane do potrzeb Klientów

Wieloletnie doświadczenie oraz pasja z jaką tworzymy wszystkie nasze ściany przemysłowe pozwala nam na wykonywanie spersonalizowanych zamówień dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnego biura halowego. Podejmując się współpracy z firmą Omega System możesz liczyć na bezpieczną, funkcjonalną i estetyczną zabudowę przemysłową hali, z uwzględnieniem planu oraz projektu obiektu, w jakim ma powstać Twoje prywatne biuro halowe. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją ścianek, które cechują się stabilną i trwałą konstrukcją, wykorzystując ku temu starannie wyselekcjonowane materiały. To właśnie do nas możesz zgłosić się z autorskim pomysłem na biuro halowe, a my stworzymy projekt na bazie Twoich wymagań oraz zajmiemy się jego wykonaniem. Lekkie i łatwe w transporcie ściany przemysłowe są jednocześnie odporne na warunki panujące na halach magazynowych, dzięki czemu jako inwestor zyskujesz pomieszczenie na miarę swoich własnych potrzeb. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Tak. Nasze konstrukcje mogą być wielokrotnie wykorzystywane do wielu zastosowań, a ich montaż oraz demontaż nie wymaga angażowania zewnętrznych specjalistów. Ściany przemysłowe montuje się i demontuje bardzo łatwo, dlatego też umiejscowienie czy zagospodarowanie biura w zgodzie z jego nowym zastosowaniem będzie przebiegać bezproblemowo.

Nasze biura halowe cechują się prostą, czystą i szybką w montażu zabudową, a gotowe i solidne powierzchnie dostarczane naszym Klientom nie wymagają żadnego malowania. W dodatku biuro handlowe to sposób na odizolowanie się od nieprzyjemnych dźwięków, bez konieczności opuszczania hali czy wynajmowania osobnego pomieszczenia. Zabudowa jest opłacalna i ekonomiczna, przez co decyduje się na nią coraz więcej przedsiębiorców z branży przemysłowej czy logistycznej.

Tak. Coraz częściej widzi się i słyszy o tym zastosowaniu, które cenione jest za swoją efektywność. Biuro halowe może zostać wykorzystane na wiele sposobów, przynosząc przy tym pełen szereg korzyści wszystkim, którzy są zdecydowani w nie zainwestować.