MODUŁOWE ŚCIANKI DZIAŁOWE

Aranżacja przestrzeni biurowej wywiera bardzo duży wpływ na efekty, jakie osiągają pracownicy podczas kilku godzin spędzonych w jednym pomieszczeniu. Brak przysłowiowego „własnego kąta” oraz prywatności sprawia, że skoncentrowanie uwagi na zadaniach może być mocno utrudnione dla niektórych osób. W przypadku gdy nie istnieje taka możliwość, by każdy pracownik posiadał na własny użytek odrębne pomieszczenie – co często dotyczy przestrzeni typu open space – pomocne okazują się tutaj modułowe ścianki działowe. Ich szerokie zastosowanie pozwala na wdrożenie dowolnych konfiguracji przestrzennych i odcięcie się od bodźców wzrokowych. Często ścianka modułowa wycisza pomieszczenie, zwiększając przy tym komfort pracy osób w biurze. W Omega System oferujemy wytrzymałe ścianki działowe modułowe, które mają na celu wznieść pracę w biurze na zupełnie nowy poziom!

Ściany modułowe wewnętrzne są niezbędne w każdym biurze!

Oferowane przez nas ścianki modułowe działowe w znacznym stopniu przyczyniają się do poprawy akustyki pomieszczenia, jednocześnie tłumiąc przy tym typowe dla pracy biurowej odgłosy: klikanie myszką, stukanie palcami w klawiaturę komputera, rozmowy telefoniczne z klientami czy drukowanie dokumentów. Warto wiedzieć, że nawet w dużych i przestronnych pomieszczeniach dźwięk może rozchodzić się w niewłaściwy sposób, zaś najmniejszy stukot w klawiaturę czy szmer przerzucanych papierów może wysoce utrudniać skupienie się na wykonywaniu swoich obowiązków. Estetyczne i funkcjonalne ściany modułowe przesuwne zapobiegają tego typu sytuacjom, pochłaniając wszelkiego rodzaju dźwięki i zapewniając swobodę oraz prywatność podczas pracy czy rozmów toczonych z klientami – zarówno telefonicznie, jak i twarzą w twarz. Niektóre biura mają z góry narzucony system, w którym nie obejdzie się bez ścianek modułowych. Jest tak między innymi w biurach typu call center, gdzie dziennie wykonuje się mnóstwo telefonów, przez co bardzo trudno o skupienie oraz zachowanie prywatności. W Omega System projektujemy ścianki działowe modułowe SMART WALL, które dostosowane są do potrzeb przestrzennych każdego biura – lubimy wyzwania!

Czym charakteryzują się ściany modułowe Smart Wall?

Nasza firma przykłada ogromną wagę do szczegółów, dzięki czemu nasze ściany modułowe wewnętrzne są dopracowane pod każdym względem. Modułowe ścianki działowe wykonane są przez nas z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych materiałów – nie niszczą się pod wpływem środków czyszczących, będąc odpornymi także na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczne ścianki działowe powinny również pozwalać na szybką zmianę oraz dowolne ustawienie; prosty montaż i demontaż to podstawa. Każda ścianka modułowa jest banalnie prosta do postawienia! Do jej zamontowania wystarczą tylko dwie osoby i narzędzie w postaci specjalnego klucza montażowego, który jest dołączany do każdego zamówienia. Modułowa ścianka działowa Smart Wall, ze względu na swoją mobilność, pozwala na szybką zmianę i dowolne ustawienie w przestrzeni, dzięki czemu można dostosować układ konstrukcji do każdego pomieszczenia – nawet po przeprowadzce do innego biura!

Modułowe ścianki działowe od Omega System to same korzyści!

Ścianki modułowe działowe to rozwiązanie, które zawiera w sobie wiele zalet, wśród których na czele stoi zwiększenie prywatności w miejscu pracy. Dzięki nim możliwe jest wygenerowanie komfortowego poczucia przynależności w pracy, przy jednoczesnym posiadaniu własnej przestrzeni prywatnej. Inwestycja procentuje więc spokojem oraz produktywnością pracowników, co przekłada się bezpośrednio na wyniki, jakie jest w stanie osiągnąć firma. Modułowa ścianka działowa skutecznie wycisza hałasy, jakie dochodzą z przestrzeni otwartego biura. Każdy ma swoje potrzeby odnośnie poziomu natężenia dźwięków czy nawet kwestii prywatności. W biurach typu open space, gdzie pracuje wiele osób, bardzo ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków akustycznych. W środowisku, gdzie bardzo łatwo dochodzi do hałasu, wiele osób nie będzie mogło osiągnąć maksymalnego poziomu swojego skupienia. Modułowe systemy SMART WALL to doskonały kompromis i opcja na zorganizowanie przestrzeni biurowej w taki sposób, by każdy czuł się w niej dobrze. Interesują Cię ścianki modułowe do Twojego biura? Skontaktuj się z nami! Stworzymy projekt na miarę Twoich potrzeb.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ściany typu SMART WALL oferowane są przez nas zarówno w wymiarach standardowych, jak i tych dostosowanych do konkretnych oczekiwań naszych Klientów. Działamy według własnych możliwości technicznych, dostosowując projekty do wymagań, jakie stawiają nam osoby zamawiające. Lubimy wyzwania i chętnie podejmiemy się realizacji zamówień indywidualnych!

Kryteria, jakie sprowadzają nas do wyboru ścianek modułowych są różne. W zależności od tego, co liczy się dla ciebie najbardziej (estetyka, poprawa akustyki, mobilność), nasi eksperci polecą konkretny model dostosowany do Twoich potrzeb. W Omega System staramy się, by każdy Klient wychodził od nas zadowolony, dlatego też stale rozwijamy nasze koncepcje na nowe ścianki modułowe do biur. U nas z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Tak. Nasze produkty są w pełni dostosowane do potrzeb ludzi, którzy ich używają. Ściany modułowe wewnętrzne to znakomite rozwiązanie, które sprzyja poprawie komfortu pracy osób przebywających w pomieszczeniu, przy jednoczesnym wzroście efektywności osiąganych przez nich wyników.